Marin Ürünleri

Tekne parlatma artık daha kolay

Değer ve Jelkot Koruma

Menzerna, her türlü jelkot için profesyonel tekne cilaları sunar: Yüzey hazırlığı, çiziklerin giderilmesi, sararma, donuk lekeler ve zımpara izlerinin çıkarılması. Derin parlaklık ve kusursuz yüzeyler için. Menzerna, Premium parlatma sistemi sunar. Avantajlarınız: Daha kısa sürede düşük malzeme girişi ile verimli çalışmak için üstün parlatma işlemleri.

Menzerna tekne cilaları - verimli çalışmak için

Menzerna sistemi – Tekne parlatmak ve Jelkot koruma için  

Bir yat veya hizmet botu için, düzenli tekne bakımı elbette önemlidir. Sadece iyi bir görünüm sağlamak için değil, aynı zamanda değeri korumak için de. Bu nedenle Menzerna tüm tekne profesyonellerinin tercih ettiği marka: Tekne üreticileri, gemi kiralama şirketleri, tekne detaycıları, tersaneler, tekne severler ve tamir atölyeleri. Tekne cilalarımız, en son cilalama teknolojileri sayesinde değeri korur. Çevresel etkilere karşı kalıcı jel kaplama koruması sağlarlar. Tuz, kir, kireç, bitki büyümesi ve UV ışınları tekneye zarar veremez. Üstün parlatma işlemleri, daha az zamanda düşük malzeme girişi ile verimli çalışmanızı sağlar.

Bir çok avantajı olan ileri teknoloji tekne cilası

Menzerna, her türlü jelkot için profesyonel tekne cilaları sunar. Yüksek performanslı, değişken parlatma sistemimiz en son teknolojilere dayanmaktadır. Tüm aşamaları kapsıyoruz: Parlatma için yüzeyin optimum şekilde hazırlanması ilk adımdır. Daha sonra derin çizikler, tebeşirlenme, sararma ve çamurluk izleri giderilir. Yüzey kusurları ve onarımları da eşleştirilir. Hologram içermeyen çeşitli parlaklık seviyeleri üretebilirsiniz. Tekne parlatmada, jel kaplama düzeltilir ve korunur. Yüzey kaplaması ekonomik akış koşullarına neden olur. Kalıcı, muhteşem ve ekonomik çalışma performansı için.