Otomobil yüzeylerin son kat koruma ve bakımı

Otomotiv cilaları Menzerna ile kusursuz sonuçlar elde ediyor

Menzerna otomotiv finiş cila ve bakım ürünleri, manuel uygulamalarda hızlı, üstün parlatma sonuçlarının gerektiği her yerde kullanılır: Otomobil bayilerinin showroom'larında, kullanılmış araç satıcılarıyla, araç dış detaylandırmadan sonra veya araçlar atölye'den müşterilerine teslim edilmeden önce. Amatörler , otomobil severler ve eski model araba sahipleri de Menzerna finiş ve bakım ürünlerinin ve detaylandırma malzemelerinin karmaşık olmayan uygulamasının keyfini çıkarır. Küçük çizikleri cilalamak, kullanım işaretlerini ortadan kaldırmak veya pürüzsüz yüzeyleri kalıcı koruma ile yenilemek Menzerna ile çok kolaydır.

Kolay parlaklık ve koruma: Buradan size uygun ürünleri bulabilirsiniz

Finiş ve bakım için Menzerna proses önerileri

FİNİŞ & KORUMA

 • Zemin Durumu:

  Orta kalınlıkta çizikler

  Polisaj sonucu:

  Yüksek ve mükemmel parlaklık.

  Polisaj Aksesuarı:

  Orta Kesim Sünger Ped

  Daha Fazla
  Teknik veri sayfası
 • Zemin Durumu:

  Hafif kalınlıkta çizikler

  Polisaj sonucu:

  Hologramsız yüzey ve koyu renklerde bile yüksek parlaklık.

  Polisaj Aksesuarı:

  Orta Kesim Sünger Ped, Yumuşak Kesim Sünger Ped

  Daha Fazla
  Teknik veri sayfası
 • Polisaj sonucu:

  Yüksek parlaklık değerine ve mükemmel su boncuklamasına sahip korumalı, fark edilir derecede pürüzsüz bir yüzey..

  Polisaj Aksesuarı:

  Wax Sünger Ped, mikrofiber bez

  Daha Fazla
  Teknik veri sayfası

POLİSAJ & KORUMA

 • Zemin Durumu:

  Scratches and stronger signs of use
  Light scratches and signs of use

  Polisaj sonucu:

  Aşındırma sonrası düzgün yüzey oluşturması ile doğru başlangıç ürünü.
  Hologramsız yüzey ve koyu renklerde bile yüksek parlaklık
  Silikonsoz ,yüksek parlaklık değerine ve mükemmel su boncuklamasına sahip korumalı, fark edilir derecede pürüzsüz bir yüzey.

  Polisaj Aksesuarı:

  Orta Kesim Sünger Ped, Yumuşak Kesim Sünger Ped, mikrofiber bez

  Daha Fazla
  Teknik veri sayfası

Basit uygulama ile hedefinize etkili bir şekilde ulaşın

Araba bayileri, kullanılmış araç bayileri, dış otomatik detaylandırma işletmeleri ve atölyeler Menzerna finiş ve bakım ürünleri ve ilgili araç detaylandırma araçlarımızla müşterilerine hızlı bir şekilde katma değer sunabilir. Az sayıda ürün içeren kısa işlemler sayesinde otomotiv kaplamalarındaki küçük çizikleri giderebilir ve yüzeyleri kolayca yenileyebilir ve koruyabilir. Parlatma makineleri ile veya elle: Basit uygulama, parlatma günlük işlerinin bir parçası olmayan ticari kullanıcıların bile parlak bir parlaklıkla kolayca yüzey üretmesini sağlar. Düşük malzeme tüketimi ve kısa işlemler sayesinde, kaplamalardaki çiziklerin giderilmesi de ekonomiktir. İkinci el araçlarda kullanım işaretleri, Menzerna One-Step Polish 3 in 1 gibi tek adımlı ürünlerle etkili bir şekilde giderilerek parlak bir parlaklık ve uzun süreli sızdırmazlık sağlar. Tek adımda, tek ürünle. Vernik yüzeylerdeki toz veya premium gösteri araçlarındaki parmak izleri Menzerna Endless Shine ile güvenli bir şekilde temizlenir, kaplamanın yenilenmesi ve çevresel etkilere karşı ek koruma sağlanması. 

Tüm araç severler için

Özel müşteriler, eski model araba sahipleri ve otomobil meraklıları Menzerna'yı takdir ediyor. Menzerna kaplama ve bakım ürünleri ile herkes araçlarının değerini koruyabilir ve kaplama yüzeyleri için uzun süreli koruma sağlayabilir. Otomotiv kaplama bileşiklerimiz kaplamadaki çizgiler ve küçük çizikler el ile ortadan kaldırılabilir. Sonuç: Özel bir parlaklığa sahip hologramsız yüzeyler - gösterişli bir araba kaplamasına kadar. Uzun vadede çevresel etkilere karşı koruma sağlayan Menzerna sızdırmazlık ürünleri ile. Mükemmel boncuklama davranışına sahip algılanan daha pürüzsüz yüzeyler, otomobil tutkunlarının kalbinin daha yüksek atmasına izin verir. Menzerna tüm pürüzsüz yüzeyler için araç bakım ürünleri sunar. Cilalamadan sonra, sızdırmazlıktan sonra ve her araba yıkamadan sonra. Aracın içi ve dışı. Plastik, kaplamalı ahşap, kauçuk, cam ve krom temizlenir, yenilenir ve Menzerna Endless Shine ile korunur. Güvenilir mükemmel yüzeyler üretin: Ürünlerin her bir proses adımına renk uyumu ile net ürün etiketlemesi, Menzerna otomotiv parlatma bileşikleriyle çalışmayı kolaylaştırır.