Menzerna, premium otomobil üreticileriyle beraber çalışmaktadır

OEM Üreticiler Menzerna otomotiv cilalarına güveniyor

Otomobil üreticileri, otomotiv kaplamalarını parlatma konusunda Menzerna'ya güveniyor. Çeşitli kaplama sistemlerindeki kusurlar, fark edilebilir parlatma izleri olmadan hızlıca giderilmelidir. Bunu yaparken, üretim hattı operasyonlarının özel koşullarının dikkate alınması gerekir. Çevrim süreleri karşılanmalı veya optimize edilmelidir ve iş istasyonunda temizlik sağlanmalıdır. Bu Menzerna teknik bilgisi, dünyadaki kaplama operasyonlarına, araç detaylayıcılarına ve motorlu taşıt atölyelerine fayda sağlar

Menzerna otomotiv parlatma bileşikleri otomobil üreticilerinin araçları içindir.

Otomobil üreticileri Menzerna’nın parlatma tekniklerine güveniyor

Menzerna otomotiv cilaları, premium otomobilin premium katlarını parlaklaştırıyor. Menzerna uzun süredir devam eden otomobil endüstrisi ortağıdır. Menzerna mühendisleri, bugünün ve yarının otomobil kaplamaları için yenilikçi parlatma maddeleri geliştirmektedir. Otomobil fabrikalarındaki süreçlerden sorumlu olanlarla ve önde gelen kaplama üreticileriyle yakın çalışırlar. Menzerna “beyaz tabak” olarak bilinen şeye ikna ediyor. Hızlı süreçler ve en üst düzeyde tutarlı kalite ile. Dünya çapında kaplama operasyonlarına, araç detaylayıcılarına ve motorlu taşıt atölyelerine fayda sağlayan teknik bilgi.

OEM: The cradle of Menzerna one-step products

Üretim hattındaki en yüksek kalite. Otomobil üreticileri tarafından belirlenen standart budur. Ayakta durmak geriye doğru gitmek demektir. Ekonomik verimlilik önce gelir. Bu yüzden Menzerna otomotiv cilaları en üst düzey performans için formüle edilmiştir. En son parlatma teknolojisi talep görüyor. Uygun sökme oranını ve gerekli son kat özelliklerini birleştiren cilalarda. Aynı anda yüksek parlaklık seviyesi üreten, rekor sürede hataları gideren ürünler. İşleme sürelerini en aza indiren ürünler. HCC400 gibi ürünler burada devreye giriyor. Otomobil üreticileri için araç detaylayıcıları, karoser ve boya atölyeleri ve motorlu taşıt atölyeleri için geliştirildi.