Sektörler

Menzerna sektöre özgü parlatma çözümleri sunmaktadır: Sanayi işletmelerinin otomatik üretim hatları, otomobil ticareti ve denizcilik sektörü için. İstikrarlı ve hızlı süreçler için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Endüstriyel uygulamalar için müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Menzerna yüzeyler, malzemeler ve geometriler açısından yeni gereksinimleri karşılamak için süreçler geliştirir. Sanayi gereksinimlerinin çeşitliliği ve türü her zaman değişmektedir. Bu yüzden sürekli daha fazla gelişme Menzerna için bir konudur. Parlatma işlemlerinin sistematik olarak iyileştirilmesi için bireysel, müşteriye özel çözümler de sunuyoruz. Böylece, endüstrinizdeki çalışma için ekonomik verimlilik ve güvenlik sürekli olarak garanti edilir.

Profesyonellerden profesyoneller için sektöre özgü çözümler

Otomotiv

Menzerna otomobil endüstrisi için doğru parlatma çözümlerine sahiptir: Parlatma, bakım, onarım ve koruma için kullanıcı dostu ürünler. Otomobil üreticileri, otomobil endüstrisi malzemeleri, araç detaylayıcıları ve gövde ve boya atölyeleri için. Menzerna yüksek performanslı polisajlar düşük tüketim değerleri ve yüksek işlem hızları ile sürekli olarak istenen sonuca götürür.

Otomotiv
Marin

Sistematik parlatma işlemleriyle ekonomik olarak çalışma: Menzerna, denizcilik sektörü için jel kotları yepyeni bir parlaklığa dönüştüren ürünler sunmaktadır. Tekne üreticileri, tekne detaycıları için.

Marin

Uygulama alanına tam olarak uyarlanmış ürünler

Her sektörün kendine özgü gereksinimleri vardır. Menzerna eşleşen ürünlere sahiptir. Müzik aletleri imalatçıları, mobilya üreticileri ve tedarikçileri, fitting ürünleri ve ev eşyaları endüstrisi veya kuyumculuk sektörü için: Menzerna ürünleri, büyük miktarlarda üretim yapmak için kullanılan tam otomatik üretim süreçleri ve manuel iş istasyonları için uygundur.
Menzerna, denizcilik sektörü için sistematik, hızlı parlatma işlemleri sunmaktadır. Otomobil endüstrisinde çeşitli yönler ön plana çıkıyor: Otomobil üreticileri ve araç kaplama operasyonları, izole edilmiş kusurları cilalamak zorunda. İç bileşenlerin ve gövde kaplamasının hassas şekilde parlatılması tedarikçiler için önemlidir. Araç detaylandırıcıları değeri korumaya ve yenilemeye odaklanır. Kaplama operasyonlarında ve motorlu taşıt atölyelerinde onarım ve harmanlama merkeze girmektedir. Menzerna'nın parlatma bileşikleri ile çalışma tüm uygulama durumlarında güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Tüketici elektroniği endüstrisi yeni bir Menzerna odak noktasıdır. Alüminyum ve plastik yüzeylerin bitirilmesi burada önemli bir yer tutuyor. Menzerna'nın sunduğu çözümler, bu sektördeki tüm zorlukların da üstesinden geliyor. Menzerna parlatma bileşikleri, mobil cihazların ve akıllı telefonların muhafazalarını parlak bir parlaklık ile parlatır.


Özellikle sanayi, otomotiv uygulamaları ve denizcilik sektörü için geliştirilmiştir

Endüstriyel sektörde çalışıyorsunuz ve ürününüzü parlatmak ve düzeltmek için bir cilalama bileşiği mi arıyorsunuz? İstenilen yüzey kalitesini elde etmek için hangi bileşenlerin birleştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Herhangi bir malzemede ve uygun parlatma yöntemleriyle. Otomobil döşeme bileşenleri, müzik aletleri, mobilya, sıhhi tesisat ve ev eşyaları endüstrisi üreticileri için.
Otomotiv sektörünün bir parçası mısınız? Otomobil endüstrisi ve kaplama üreticileri ile yakın çalışıyoruz. Kaplama alanındaki yeni gelişmelere bu şekilde ayak uyduruyoruz. Sizin için daha iyi ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Arıtma, parlatma, bakım, onarım ve koruma için. Otomobil üreticileri, otomobil endüstrisi malzemeleri, araç detaylayıcıları ve kaplama işlemleri için.
Bir tekne üreticisi, tekne detaycısı mısınız yoksa bir tekne filosu mu tutuyorsunuz? Menzerna, denizcilik sektörü için doğru parlatma bileşimini sunmaktadır. Sistematik parlatma işlemlerinde ekonomik olarak çalışmanıza yardımcı oluyoruz. En son teknolojiler - jelkot parlatma ve kalıcı koruma için.