Polisaj Ürünleri

Polisaj Ürünleri

Otomobillerden teknelere - Menzerna değeri korur, önemser ve korur. Otomotiv vernik ve jelkotlar için en iyi parlatma ürünlerine sahibiz. Silikonlar ve dolgu maddeleri olmadan. Sistematik ve değişken parlatma işlemleri güvenli ve verimli çalışmanızı sağlar. Endüstrinin ve ticaretin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. En son parlatma teknolojileri, malzemelerin ekonomik olarak kullanılmasını sağlar. Menzerna Bileşikleri ile istenen yüzey kalitesini hızlı bir şekilde elde edersiniz. Uzun ömürlü parlak cila!

Otomobil ve Tekne Menzerna Cilaları

Otomotiv Ürünleri Otomotiv Ürünleri

Menzerna, birçok farklı yüzeyin endüstriyel işlenmesi için parlatma ürünleri geliştirir ve üretir. Ticaretten tam otomasyona sahip dökme tüketicilere kadar. Çok sayıda endüstri ve uygulama için geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır.

Otomotiv Ürünleri
Marin Ürünleri Marin Ürünleri

Menzerna koruma ürünleri, çevresel etkilere karşı uzun süreli koruma sağlar. Yoğun bir parlaklık sağlar ve daha pürüzsüz bir yüzeye erişirsiniz . Kir ve optimum boncuklama ile beraberideal korumayı garanti ederiz: şeffaf katlar için en iyi parlatma bileşikleri.

Marin Ürünleri
Aksesuarlar Aksesuarlar

Menzerna, sanayi işletmelerinin süreç ortağıdır. Menzerna, teknik hizmetleri ile müşteriye özel parlatma işlemlerinin ekonomik verimliliğini arttırmaktadır. Tekrarlanabilir ölçüm verileri potansiyel tasarrufları ortaya çıkarır. Misyonumuz: Parlatma işlemlerini analiz etmek ve optimize etmek!

Aksesuarlar

Ekonomik, güvenli, parlak: Otomobiller için son işlem bileşenleri

Kaplanmış yüzeyler kusursuz bir yüzeye sahip olmalıdır. Her oto detaylandırma işi yapanlar veya araba severlerin stediği budur. Bu nedenle, kaplama işlemlerinden ve kullanım işaretlerinden kaynaklanan kusurlar ve aşırı çzikler cilalanmalıdır. 

Siyah veya diğer renkler için cila: Otomobil verniklerini cilalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Menzerna'nın yenilikçi parlatma bileşiklerini ve araç bakım ürünlerini uygulayın: Ağır kesim segmentinden sızdırmazlık uygulamalarına. Menzerna, silikon ve dolgu maddesi olmadan en kısa sürede dürüst ve üstün sonuçlar sağlar: Kalıcı bir parlaklık için.

bakım ve koruma: Tekneler için Menzerna Ürünleri

Sıvı zımpara kağıdından birinci sınıf korumaya kadar: Menzerna teknenizin jelkotu için en iyi cilalara sahiptir. Standart ve özel ürünler sistemimiz, parlatma işlemi boyunca kullanıcıları güvenli bir şekilde yönlendirir. Jel kaplama sıvı zımparadan jel kaplamaya birinci sınıf koruma. Birinci sınıf polisaj bileşiklerimiz özellikle her tip jel kaplama için geliştirilmiştir. Menzerna size en son teknolojiye sahip yüksek performanslı, değişken bir parlatma sistemi sunar. Tekneniz için çevresel etkilere karşı hassas bakım ve uzun süreli koruma. Nihai ekonomik verimlilik ile profesyonel cila.