Tüm otomobil endüstrisi için ekonomik parlatma ürünleri

Parlatma, bakım, onarım ve koruma için

Menzerna, parlatma, bakım, onarım ve koruma için en ekonomik ürünlere sahiptir. Endüstri ve ticaretin gereksinimlerine göre tam olarak geliştirildi. Ve ayrıca özel kullanım için. Sistematik, ekonomik ve güvenli bir şekilde mükemmel sonuçlar veren otomotiv parlatma ürünleri . Otomobil üreticileri, otomobil endüstrisi tedarikçileri, karoser ve boya atölyeleri ve araç detaycıları ile son kullanıcı için. Menzerna otomotiv parlatma bileşikleri tüm endüstriye ilham verir.

Otomobil endüstrisinde 1 numaralı ürün

Araç Üreticileri

Otomobil üreticileri, otomotiv kaplamalarını parlatma konusunda Menzerna'ya güveniyor. Çeşitli kaplama sistemlerindeki kusurlar, fark edilebilir parlatma izleri olmadan hızlıca giderilmelidir. Bunu yaparken, üretim hattı operasyonlarının özel koşullarının dikkate alınması gerekir. Çevrim süreleri karşılanmalı veya optimize edilmelidir ve iş istasyonunda temizlik sağlanmalıdır. Bu Menzerna teknik bilgisi, dünyadaki kaplama operasyonlarına, araç detaylayıcılarına ve motorlu taşıt atölyelerine fayda sağlar

Menzerna otomotiv parlatma bileşikleri otomobil üreticilerinin araçları içindir.

Araç Üreticileri
Detaylı Uygulamacılar

Deneyimli araç detaylayıcıları, uzman Menzerna'dan profesyonel detaylandırma ürünlerini seçerler çünkü proses güvenliği, temiz ve verimli süreçler ve düşük malzeme tüketimi onlar için önemlidir. Ekonomik verimlilik ve kaliteye uygun otomotiv cilaları daha yüksek kazanç sağlar.Otomobil kaplamalarının ekonomik olarak yenilenmesi için profesyonel detaylandırma ürünleri

Profesyonel oto detaylayıcılar için Menzerna parlatma işlemi önerileri

Detaylı Uygulamacılar
Kaporta ve Boyahaneler

Menzerna araba boyası parlatma bileşikleri, silikon ve dolgu maddesi içermediğinden kaplama uygulamaları için özellikle uygundur. Boya ve kaportacılar kaplama hasarını hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir, kusurları güvenilir bir şekilde onarabilir ve alanları Menzerna ile etkili bir şekilde karıştırabilir. İster araba boyası çizik onarımı, ister oto boya kat onarımı ya da araba boyası onarımı olsun: Otomotiv boyahaneleri ve araba boya tedarikçileri Menzerna'ya güveniyor, çünkü cilalarımız önde gelen kaplama üreticileriyle işbirliği içinde geliştirildi ve bugün tüm yaygın kaplama sistemleri için uygun hale getirildi yarın.Car paint repair – find the right polishing compound here

Oto kaporta ve boya atölyeleri için Menzerna proses önerileri

Kaporta ve Boyahaneler
Son Kat Bakım ve Korumacılar

Menzerna otomotiv finiş cila ve bakım ürünleri, manuel uygulamalarda hızlı, üstün parlatma sonuçlarının gerektiği her yerde kullanılır: Otomobil bayilerinin showroom'larında, kullanılmış araç satıcılarıyla, araç dış detaylandırmadan sonra veya araçlar atölye'den müşterilerine teslim edilmeden önce. Amatörler , otomobil severler ve eski model araba sahipleri de Menzerna finiş ve bakım ürünlerinin ve detaylandırma malzemelerinin karmaşık olmayan uygulamasının keyfini çıkarır. Küçük çizikleri cilalamak, kullanım işaretlerini ortadan kaldırmak veya pürüzsüz yüzeyleri kalıcı koruma ile yenilemek Menzerna ile çok kolaydır.

Kolay parlaklık ve koruma: Buradan size uygun ürünleri bulabilirsiniz

Finiş ve bakım için Menzerna proses önerileri

Son Kat Bakım ve Korumacılar

Otomobil karoseri ve iç donanım için otomotiv parlatma ürünleri

Otomobil üreticileri, otomobil endüstrisi tedarikçileri, araç detaylayıcıları ve kaplama atölyeleri için mükemmel kaplanmış yüzeyleri şarttır. Ancak son kullanıcılar araçlarını parlatıp  cilalamak istiyorlar. Menzerna otomotiv parlatma ürünleri tabiki işi hallediyor.
Otomobil üreticilerinin üretim hattı operasyonları nedeniyle özel gereksinimleri vardır. Çevrim sürelerinin karşılanması veya optimize edilmesi gerekir. İş istasyonunda temizlik de sağlanmalıdır. Menzerna ile çok çeşitli kaplama sistemlerinde kusurları hızlıca temizleyebilirsiniz. Fark edilebilir parlatma izleri olmadan. Bu amaçla bir cila kaplama sistemi, parlatma keçeleri ve aşındırıcılar sistemi sunuyoruz.
Otomobil endüstrisi tedarikçileri, kaplamalı ahşap, plastik veya alüminyumdan yapılmış iç ve dış gövde kaplaması için parlatma bileşikleri gerektirir. Sıcaklığa duyarlı kaplamalı bileşenlerin parlatma işlemi ile ısıtılmasına izin verilmez. Menzerna parlatma emülsiyonları kontrollü yüzey sıcaklığı ile yüksek işlem hızı sağlar. Metalden yapılmış gövde kaplaması, Menzerna emülsiyonları ve katı macunları ile derin bir parlaklığa parlatılır. Kalıntılar bir yağ alma banyosunda düşük sıcaklıklarda hızlı bir şekilde uzaklaştırılabilir.
Araç detaylaycıları, geniş alanlarda kullanım ve hava koşullarına karşı hızlı bir şekilde işaretleri kaldırmak istiyor. Bu, kullanılan araçların değerini önemli ölçüde artırır. Hasarın giderilmesi, araç kaplama atölyelerinin odak noktasıdır. Motorlu taşıt ticareti kalite, proses güvenliği, temizlik ve hız gerektirir. Bu gereksinimleri sürekli olarak karşılayan parlatma sistemleri sunuyoruz.
Son kullanıcılar ve otomobil bayileri Menzerna'nın sonlandırma ve bakım sistemlerine güvenmektedir. Araçların yüksek parlaklığa elle parlatılmasını kolaylaştırırlar. Tek adımlı ürünler, minimum zaman gereksinimi ile mükemmel parlatma sonuçları sağlar.

Otomobil endüstrisi için başarılı, güvenilir ürünler

Menzerna'nın en son parlatma teknolojileri endüstri standartlarına dayanmaktadır. Tek adımlı ürünler ve kullanıcı rehberliği paradan tasarruf sağlar ve parlatma işlemini kolaylaştırır. Menzerna otomotiv parlatma bileşikleri, uygulamada güvenli ve çok yönlü olan yüksek performanslı ürünlerdir. Otomobil üreticileri ve otomobil endüstrisi malzemelerinden araç detaycılarına, karoser ve boya dükkanlarına kadar Menzerna en iyi seçimdir. Otomotiv kaplamaları, otomobil içleri ve karoseri için.
Otomotiv parlatma bileşiklerimiz çizikleri, vernikleri, aşırı püskürtmeyi, çizgileri, bulanıklığı ve hologramları giderir. Verimli karıştırma, otomotiv parlatma bileşiklerimiz tarafından da desteklenmektedir. Yüzey bitirmek için bunları kullanabilirsiniz. Ya da bir gösteri arabasının bitimine kadar çeşitli parlaklık seviyeleri üretmek için. Çevresel etkilere karşı uzun süreli koruma kaplamaların değerini korur.