Özel tekneler için bakım ve korumalar

Tekne endüstrisi ve özel kullanıcılar için en son parlatma teknolojisi

Menzerna tekne cilaları ile profesyonel kullanıcılar sistematik ve ekonomik çalışırlar. Menzerna, tekne üreticilerini, gemi sahalarını, tekne yenileme operasyonlarını, servis ve onarım istasyonlarını, tekne kiralama şirketlerini ve özel kullanıcıları en yeni parlatma teknolojileriyle desteklemektedir. Özellikle jelkotlara uyarlanmış parlatma sistemleri ile Menzerna, endüstriyel kullanıcıyı parlatma işlemi boyunca hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirir. Zaman ve para tasarrufu sağlar.

Uygulamanız için doğru tekne cilasını bulun:

Jelkotlar için Menzerna Parlatma Prosesi

PREMIUM System

 • Zemin Durumu:

  Güçlü sararma, güçlü solma / tebeşirlenme, çizikler, donuk noktalar

  Polisaj sonucu:

  Koyu jelkotlarda bile parlak parlaklık ile mükemmel yüzey. Yüksek kayganlık ve pürüzsüz yüzey.

  Polisaj Aksesuarı:

  Yün Keçe, Ağır/Orta Kesim Sünger Ped

  Detail Page
 • Polisaj sonucu:

  Koyu jelkotlarda bile özel parlaklığa sahip kesinlikle hologramsız yüzey. Yüksek kayganlık ve pürüzsüz yüzey.

  Polisaj Aksesuarı:

  Orta/Yumuşak Kesim Sünger Ped

  Detail Page
 • Polisaj sonucu:

  zun ömürlü yüzey koruması, elde edilen polisaj ve cilaların korunması, çevresel etkilere, tortulara ve çizilmelere karşı koruma.

  Polisaj Aksesuarı:

  Wax Sünger Ped, mikrofiber bez

  Detail Page

Denizcilik endüstrisinin gereksinimleri için özel olarak üretilmiştir

Menzerna herhangi bir uygulama ürünü ve her jelkot için doğru tekne cilasını sunar. Tekne imalatçıları, jelkot kalıplarını yumuşatmalı ve sertleştikten sonra taze jelkotdaki kusurları parlatmalıdır. Ayrıca, tekne üreticileri Menzerna ürünlerinin verimliliğinden ve düşük tüketim değerlerinden faydalanmaktadır. Parlatma işlemleri çok daha ekonomik hale gelir. Tekne satıcıya teslim edildikten sonra, nakliye sırasında ortaya çıkan çizikler, toz üretmeden ve bitişik alanları kirletmeden giderilmelidir. Charter şirketleri tekne filolarını koruyor ve bakımını yapıyor ve onları yeni sezona hazırlıyor. Menzerna tekne cilaları ile bunu tek bir işlem adımında mükemmel sonuçlarla yapabilirler. Denizde uzun bir sezonun talep edilmesinden sonra, tekneler tekne detaylandırıcısına veya servis ve onarım istasyonuna gönderilir. Genellikle çirkin çamurluk izleri, sararma, tebeşirlenme ve donuk lekeler. En son cilalama teknolojilerine sahip Menzerna tekne cilalarının uygulanmasıyla jel kaplama hızlı bir şekilde teknenin yeniden başlatılmış gibi görünüyor. Parlak ve hologram içermez. Sızdırmazlık malzemeleri, jelkotun uzun vadede dayanıklılığını korur, yapışma, tuzlu su ve UV ışığı ile ağartmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Tüm sezon boyunca yeniden çalışma olmadan. Jel kaplama ne kadar pürüzsüz olursa akış özellikleri o kadar ekonomik olur. Ürünlerin doğrudan işlenmesi ve sistematik olarak tanımlanması sayesinde, özel kullanıcılar teknelerinin jelkotlarını canlandırmanın ve uzun vadede korumanın tadını çıkarabilirler. Menzerna tekne cilaları ile teknenizin kalıcı değerini korursunuz.

Her türlü jelkot üzerinde tatmin edici etki

 

Hedefi tanımlarsınız, Menzerna her türlü jelkot için doğru parlatma ürünlerini sağlar. Menzerna, koyu ve açık jelkotlarda istenen parlaklık seviyesini sağlar. Mobil evler ve karavanlar: Üreticiler, bayiler ve son kullanıcılar Menzerna tarafından sunulan güçlü jelkot cilaları ile bu jelkot tiplerini üstün kalitede bitiriyor.